Wydziałowa Sesja Kół Naukowych 2021/22

W dniu 24 maja 2022 roku na naszej uczelni odbyła się kolejna Studencka Sesja Kół Naukowych Wydziału Mechanicznego PK. Po przerwie związanej z pandemią Sesja ponownie odbyła się w trybie stacjonarnym, w sali Rady Wydziału.

Koło Naukowe Inżynierii Produkcji reprezentowała Pani Monika Koczwara z pracą pt.: „OCENA JAKOŚCI USŁUG NA PRZYKŁADZIE PRZEDSIĘBIORSTWA ŚWIADCZĄCEGO USŁUGI INFORMATYCZNE”.

Sesję o godzinie 9:00 otworzył Pan Prodziekan dr hab. inż. Bogdan Szybiński, prof. PK. Wydarzenie rozpoczęto od przywitania Komisji, studentów reprezentujących Koła Naukowe Wydziału Mechanicznego PK oraz wszystkich zainteresowanych wydarzeniem. Uczestnicy Sesji występowali zgodnie z określoną wcześniej kolejnością, a każda prezentacja trwała około 6 minut. Po zaprezentowaniu wszystkich projektów nastąpiła krótka przerwa, po której autorzy zgromadzili się przy swoich plakatach.

Celem tego etapu było przedstawienie szczegółów prac oraz odpowiedzi na pytania członków Komisji. Po zakończeniu części plakatowej rozpoczęły się obrady Komisji. Zwieńczeniem Sesji było wystąpienie Pana Prodziekana dr inż. Stanisława Walczaka, prof. PK oraz przedstawienie najlepszych zgodnie z opinią Komisji projektów.